لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران - آرشیو 1397/11

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 25
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 24
» بازديد سال : 70
» بازديد کل : 120
» اعضا : 0
» مطالب : 5

افتادن گوشی در توالت و خارج کردن آن در 20 دقیقه


تاریخ انتشار پست : 1397/11/14 بازدید : 3


بعد از افتادن گوشی موبایل در چاه توالت از برندهای اپل، ایفون، سامسونگ، هواوی، نوکیا، الجی و غیره با یک تماس، سرویسکاران لوله بازکنی فوری سرویس لوله در 20 دقیقه تضمینی آن را سالم تحویل شما خواهند داد.


هشدار: اگر می خواهید گوشی موبایلتان سالم و بدون اینکه بسوزد از چاه توالت و لوله های فاضلاب خارج شود، به هیچ عنوان نباید بعد از افتادن گوشی داخل چاه توالت روی آن آب بریزید یا از سرویس بهداشتی استفاده کنید.

هنگام بروز اتفاقات زیر برای شما می توانید با سرویس لوله جهت خارج کردن گوشی موبایل بصورت تضمینی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و سرویسکاران حرفه ای بصورت شبانه روزی تماس بگیرید:


افتادن گوشی موبایل در توالت
افتادن گوشی موبایل سامسونگ در توالت
افتادن گوشی اپل در توالت
افتادن گوشی موبایل نوکیا در توالت
افتادن گوشی موبایل هواوی در توالت
افتادن گوشی موبایل الجی در توالت
افتادن گوشی بی سیم خانگی در توالت


چون یکی از خدمات ما، درآوردن و خارج کردن حرفه ای گوشی موبایل از دستشویی و لوله های فاضلابی است و به جرات می توانیم بگوییم که هیچ کس مثل ما تضمین نمی کند که گوشی شما را سالم از توالت درآورد.


تنها شرکتی که در تهران بصورت تخصصی و شبانه روزی اقدام به درآوردن گوشی از چاه توالت می کند، فقط سرویس لوله است.


ادامه خبر: https://serviceloole.ir/mobile-in-the-toilet-well

دسته : ,
برچست ها :

لوله بازکنی در تهران


تاریخ انتشار پست : 1397/11/9 بازدید : 3

خدمات لوله بازکنی معمولا برای تمامی ساختمان های تهران لازم می شود. دلیل اصلی گرفتگی ها و ازدیدا این مشکلات تنها سهل انگاری خانم ها است که هنگام شستشو اصلا به نکات گفته شده در سایت سرویس لوله دقت نمی کنند.

این نکات شامل قرار دادن توری در سینک ظرفشویی است تا از ورود هر گونه خرده ریزه غذا، پسماندها و غیره جلوگیری نماید.

همین پس ماند ها هستند که پس از مدتی به رسوب تبدیل می شوند و شما را دچار مشکلاتی از قبیل گرفتگی شدید لوله فاضلاب، بالا زدن آب فاضلاب و بوی بد فاضلاب می نماید. در این زمان است که به لوله بازکنی فوری نیاز دارید.

خدمات ارائه شده در سرویس لوله برای باز کردن لوله فاضلاب، توالت و حمام دارای بهترین کیفیت است که هر گونه گرفتگی با مدفوع، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی و ... را از بهین می برد و لوله را به خوبی باز می کند.

لوله باز کنی در تهران

لوله بازکنی در تهران توسط سرویسکاران حرفه ای انجام می شود. این خدمات در تمام نقاط تهران انجام می شود و دارای کیفیت عالی است. همچنین لوله بازکنی در تهران بصورت فوری و تضمینی انجام می شود و تعرفه آن طبق مصوبه اتحادیه لوله بازکنی تهران می باشد.


منبع: https://serviceloole.ir

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد